publikováno: 14.8.2022 DOROST NA ÚVOD PŘÍPRAVY SMÍRNĚ S KRYRY

Poprvé v nové sezóně se představili dorostenci. Ti zajížděli do Blšan, kde na hlavní ploše poměřili síly s týmem z Kryr. I dorost se potýkal v prázdninový čas s větším množstvím absencí. Zápas v solidním tempu skončil nakonec remízou, když tým Kryr nedokázal udržet své poločasové vedení.

SK KRYRY            FK HŘEDLE
přípravný zápas dorostu

branky: Martin Vodrážka 2x, Adam Mikšovic, Ondřej Roubík

sestava FK Hředle: Andrle - Fiška, Pleier, Kučera, Stehlík - Minařík, Roubík, M. Vitner, Amler - Mikšovic, Vodrážka
hokejově střídali: Černý

trenér: Hanuš Minařík

H. Minařík: Dnes chci poděkovat všem hráčům, kteří nastoupili a zápas odmakali a i se zraněními jsme dokázali dohrát v 11 lidech. Jen mě mrzí, že někteří hráči mohli přijet, ale nepřijeli a nechali kluky ve štychu.