publikováno: 3.10.2022 DOROST NADĚLIL ŘEVNIČOVU KANÁRA

Dorostenci zajížděli k dalšímu zápasu jen přes kopec, na hřiště Sparty Řevničov. Trenér Minařík měl k dispozici po delší době takřka kompletní tým. Absentoval pouze Martin Vitner a Marcel Čureja. A na výkonu týmu to bylo znát hned od prvních minut. Již úvodní čtvrthodina ukázala, že si dorostenci udělají pohodový zápas. Vše začal již v šesté minutě Malecký, který otevřel skóre. Když za další čtyři minuty přidal Malecký na "domácím" hřišti (bydlí totiž v Řevničově), svojí druhou branku, bylo jasno, kdo si bude zápas užívat. Krátce po uplynutí čtvrthodiny se trefil Minařík a bylo to o tři branky. S tímto výsledkem se šlo do kabin. I druhý poločas se odehrával v režii dorostu Traverzy. Po hodině hry přidal další branku do sítě Sparty Stehlík. Ten samý hráč přidal i pátou trefu a osm minut před koncem uzavřel účet zápasu Hornof.

SK SPARTA ŘEVNIČOV      FK HŘEDLE
9. kolo okresního přeboru dorostu

branky: 6.min Michal Malecký, 10.min Michal Malecký, 18.min Daniel Minařík, 58.min Jan Stehlík, 80.min Jan Stehlík, 82.min Jakub Hornof
rozhodčí: Lubomír Kozák - Jan Urbanovič (laik), David Minařík (laik)l