publikováno: 5.6.2023 DOROST NEZAVÁHAL A STÁLE JE VE HŘE

Podruhé za sebou sehrál svůj zápas na hřišti soupeř. Tentokrát na hřišti Zlonic, kde hraje své zápasy sdružený tým dorostů Zvoleněvse a Zlonic. Dorost nakonec dokráčel k pohodové výhře a zůstal tak stále ve hře o titul, ale situaci nemá vůbec ve svých rukách a vše míří ke konečnému třetímu místu.

TJ SLAVOJ ZVOLENĚVES          FK HŘEDLE
12.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 46.min Michal Karala - 33.min Daniel Minařík, 57.min Lukáš Andrle, 63.min Ondřej Roubík, 66.min Martin Bureš, 68.min Jakub Hornof, 80.min Adam MIkšovic
ŽK:
rozhodčí: Martin Nový - Petr Verbíř (laik), David Minařík (laik)

sestava TJ Slavoj Zvoleněves: Podradský - Calta, Karala, NedomaNovák, Pudil, Rákos, Sobota, Čapek, Bandy, Bolfik

střídali: Danda, Figa, Kučera, Minařík, Paluka, Štefl

trenér:

sestava FK Hředle: M. Vitner- Pleier, J. Vitner, Kučera, Žák - Bureš, Hornof, Roubík, M. Malecký - Amler, Minařík

střídali: D. Malecký, Mikšovic, Andrle

trenér: Hanuš Minařík

Z ospalého úvodu zápasu probudil diváky a hráče až po půlhodině hry Daniel Minařík, který poslal náš tým do vedení. A protože první poločas toho příliš dalšího nenabídl, šli naši dorostenci do kabin s jednobrankovým náskokem.

Úvod druhého poločasu přinesl šok. Domácí hned v první minutě Karalou vyrovnali a tak utkání dostalo náboj. Čekalo se takřka až do šedesáté minuty na další branku. Ta přišla díky Lukášovi Andrlemu, který tak odstartoval střeleckou desetiminutovku našeho týmu. Šest minut po Andrlem se trefil Roubík, aby ho po třech minutách napodobil Bureš a za další dvě minuty Hornof. A bylo rozhodnuto. Sprcha čtyř branek v síti domácího brankáře ukázala, kam se budou body stěhovat. Skóre zápasu uzavřel deset minut před koncem Mikšovic. Dorostenci tak zůstavají ve hře o titul, ale potřebují k tomu, aby vedoucí Lužná ztratila dva body a zároveň druhá Unhošt nebodovala. Další podmínkou je stoprocentní zisk na hřišti pátého Zichovce.. O třetí místo však již dorostenci přijít nemohou.