publikováno: 30.5.2022 DOROST PADL NA LUŽNÉ V PENALTOVÉM ROZSTŘELU

I dorostenecká soutěž kladenského okresního přeboru ve které náš dorost nastupuje, jde do finiše. V zápase rakovnických týmu dorost nastoupil v Lužné, která oproti podzimu dost výrazně změnila kádr. A zápas se pro náš tým nevyvíjel vůbec dobře. Ve vyrovnaném zápase se poprvé měnilo skóre až dvě minuty před poločasem, když domácí Spartu poslal do vedení Hanko. Když se po hodině trefil z trestného kopu z poloviny hřiště domácí Hornof, nevypadalo to s naším týmem vůbec dobře. Náši dorostenci, však mají v sobě mentalitu nikdy nic nevzdávat. A to platilo i tentokrát. Čtvrthodinu před koncem, dal našemu týmu naději kontaktní brankou Tittelbach a pět minut před koncem srovnal skóre Martin Vitner. Penaltový rozstřel, již našemu týmu nevyšel dle představ. DOmácí byli 100%. Za náš tým se trefil Liprt a Minařík. Pokutové kopy Martina Vitnera a Bureše brankou neskončily a tak bod navíc, za penaltový rozstřel, bere domácí Sparta.

SK VINAŘICE        FK HŘEDLE
19.kolo okresního přeboru dorostu

2 : 2   ( 1 : 0 ) pok. kopy 4 : 2

branky: 43.min Daniel Hanko, 61.min Filip Hornof -  75.min Vilém Tittelbach, 85.min Martin Vitner