publikováno: 22.5.2023 DOROST PADL S UNHOŠTÍ NA PENALTY

Velmi zajímavý víkend čekal na dorostence dorostence. V aktuálním kole, se totiž střetly týmy první čtyřky a mohla se tak situace na čele tabulky vyjasnit, nebo ještě více zamotat. Nakonec oba zápasy rozhodovaly pokutové kopy.

FK HŘEDLE        TJ UNHOŠŤ
14.kolo okresního přeboru dorostu
2 : 2  ( 1 : 0 )  pok, kopy 3 : 4

branky: 30.min Vilém Tittelbach, 47.min Vilém Tittelbach   -   72.min Jáchym Fiala, 78.min Jáchym Fiala
rozhodčí: Lubomír Kozák - David Minařík (laik), Petr Pokorný (laik)

sestava FK Hředle: Andrle - Žák, J. Vitner, Kučera, Pleier - Tittelbach, Minařík, M. Vitner, M. Malecký - Hornof, Amler

střídali: D. Malecký, Bureš

trenér: Hanuš Minařík

sestava TJ Unhošť: Molitor - Havel, Hudeček, Fiala, Mráček, A. Gellner, Frič, Pokorný, V. Gellner, Varhulík, Rákos

střídali: Šíma, Mácha, Bambula, Jirkovský, Votruba, Brabec, Grabmyler

trenér: Jiiří Fiala

Jeden z magnetů kola se odehrál v Traverza aréně. Bohužel pro domácí tým se musel trenér Minařík potýkat s potížemi již před výkopem Probíhající máje znamenaly absenci Roubíka a Mikšovice, zranění nepustilo do hry Mušku a zdravotní problémy měla dvojice Pleier s Burešem. To hosté přijeli se sedmi náhradníky a to se nakonec v zápase ukázalo jako jeden z důležitých faktorů.  Hosté vstoupili do zápasu aktivně a byli to oni kdo udával převážně tempo zápasu, jenže náš dorostenecký tým nechtěl zůstat pozadu a i on dokázal hrozit. Na první branku se čekalo až do třicáté minuty, kdy se po akci Martina Vitnera prosadil Vilém Tittebach a dostal domácí do vedení. S hosty z Unhoště to však mnoho nezatřáslo a hned z rozehrání zatřásli břevnem Andrleho branky. A protože se do poločasu brankově neprosadil ani jeden z týmů, šlo se do kabin za nejtesnějšího brankového rozdílu.

Druhý poločas začal pro náš tým nejleépe jak mohl. Další z rychlých brejků, již po dvou minutách druhého poločasu, zakončil na zadní tyči opět Tittelbach a domácí byli odskočení o dva. Hosté ještě více přidali a zle zatápěli domácí obraně. Paradoxně to mohli být ale domácí, kteří mohli rozhodnout. Nejprve se v samostatném nájezdu objevil Martin Vitner, bohužel nastřelil jen hostujícího brankáře a stejně se tak vedlo o  chvíli později Hornofovi, který taktéž sám před brankářem nastřelil jen jeho tělo. Trest tak přišel dvacet minut před koncem. Střela hostujícího Fialy prošla pod tělem Andrleho a bylo to již jen o branku. A tlak hostů, kteří mohli točit sedm hráčů sílil a přišlo i logivcké vyústění.3est minut po první brance Unhoště, přišla i druhá a opět z kopaček Fialy. Remízový stav vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího Kozáka. A tak se šlo na penalty. Za domácí neproměnil Martin Vitner a Tobias Žák, které vychytal hostující Molitor. To hráči Unhoště byli 100% i když Andrle měl ke dvěma penaltám hodně blízko. A tak se nakonec z bodu navíc radovali hosté z kladenského okresu.