# Aktuality

publikováno: 22.5.2022 DOROST POSLAL BRANDÝSEK DOMŮ S JEDENÁCTKOU

Střelnici si v Traverza aréně si otevřeli dorostenci. Ti svoji roli favorita proti soupeři z Brandýska splnili beze zbytku.Na první branku se čekalo čtvrthodinu, kdy skóre otevřel Daniel Minařík. Během deseti minut se trefili naši dorostenci ještě třikrát. Minařík zkompletoval během deseti minut hattrick a jednou brankou se přidal Martin Vitner. Druhý poločas přinesl gólové hody. Již po třech minutách se trefil nejmladší hráč na hřišti Roubík. Poté se od 65 do 69 minuty měnilo skóre pětkrát. za domácí se dvakrát trefil Tittelbach, jednou Mikšovic a druhou brankou v zápase se prezentoval Martin Vitner, za hosty snižoval na 8:1 Mygal.Jubilejní desátou brankou zkompletoval hattrick i Tittelbach a skóre v předposlední minutě uzavřel Pleier.

FK HŘEDLE           FK BRANDÝSEK
18.kolo okresního přeboru dorostu
                                                             11 : 1  ( 4 : 0 )

branky:  14.min Daniel Minařík, 18.min Daniel Minařík, 22.min Martin Vitner, 24.min Daniel Minařík, 48.min Ondřej Roubík, 65.min Vilém Tittelbach, 66.min Vilém Tittelbach, 67.min Martin Vitner, 69.min Adam Mikšovic, 77.min Vilém Tittelbach, 89.min Jakub Pleier   -   68.min Ruslan Mygal
ŽK: 81.min Martin Kratina