publikováno: 26.9.2021 DOROST POTŘETÍ V ŘADĚ BODOVAL

Dorost se podruhé představil v domácím prostředí, když přivítal soupeře z rakovnického okresu TJ Roztoky. A nezaváhal. Domácí tým poslal po půlhodině do vedení přesnou trefou Malecký a protože do poločasu již další branka nepadla, šli domácí do kabin s jednobrankovým náskokem. Začátek druhého poločasu domácím vyšel náramně. Uběhlo osm minut druhého poločasu a domácí se trefili zásluhou kapitána Martina Vitnera podruhé. Když o minutu později přidal třetí branku zelenobílých Roubík, bylo o tom, kdo utkání ovládne jasno. A domácí  postupně Liprtem, Tittelbachem a Stehlíkem skóre navyšovali. V poslední minutě zkazil čisté konto domácímu brankáři hostující Kovalsky, který stanovil konečné skóre na tenisových 6 : 1.

FK HŘEDLE              TJ ROZTOKY
5.kolo okresního přeboru dorostu

6 : 1  ( 1 : 0 )

branky: 29.min Michal Malecký, 53.min Martin Vitner, 54.min Ondřej Roubík, 65.min Tomáš Liprt, 75.min Vilém Tittelbach, 79.min Jan Stehlík   -   90.min Lubomyr Kovalsky
žluté karty: 88.min Petar Barčot