publikováno: 7.10.2022 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Do bojů o nadcházejícím víkendu se tentokrát zapojí pouze tři naše týmy. Pauzírovat bude tým mladších žáků.
Víkendový program tak začne v sobotu krátce po obědě tým dorostu, který v Traverza aréně přivítá v okresním derby Spartu Lužnou, která v dosavadním průběhu soutěže neztratila ještě ani bod a drží se na druhém místě tabulky.

FK HŘEDLE        TJ SPARTA LUŽNÁ
10.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       sobota  8. 10. 2022
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           13 : 00 hodin
sraz:          12 : 00 hodin
rozhodčí:    Jiří Strouhal

V sobotu odpoledne, zavítá do Traverza arény další nováček soutěže. Tentokrát to bude vítěz kladenského okresního přeboru TJ Sokol Vraný. Ten v právě probíhající sezóně drží čtvrté místo v tabulce, se stejným počtem bodů jako náš celek.

FK HŘEDLE         TJ SOKOL VRANÝ
10.kolo I.B. třídy skupiny A mužů

datum:      sobota  8. 10. 2022
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           16 : 00 hodin
sraz:          15 : 00 hodin
rozhodčí:    Michal Palek - DavidŠpicl, Jakub Hamouz

Víkendový program našich týmů zakončí souboj rezervy na hřišti Rudy. Tím takké odstartují odvetné zápasy skupiny východ, když po první polovině bojů ve skupině, je náš tým na prvním místě. Zápas má stanoven na nedělní poobědový čas.

TJ SOKOL RUDA          FK HŘEDLE  "B"
10.kolo III. třídy skupina východ mužů

datum:       neděle  9. 10. 2022