publikováno: 2.6.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Soutěžní ročník 2022/2023 jde pomalu, ale jistě do finále. O nadcházejícím víkendu jdou tak naposledy do akce všechny naše týmy. Z nich se dva představí v sobotu a dva v neděli. V domácím prostředí se pak představí jeden z našich týmů.

První půjde do boje o body tým mladších žáků. Pro ty to bude loučení se sezónou. a nemůže přijít stylovější zápas než druhého s prvním. Náš tým,, který již jistě skončí na druhém místě, přivítá v Traverza aréně suveréna ročníku a již jistého okresního přeborníka, tým Nového Strašecí. To v celé sezóně neztratilo ani bod a všechny své soupeře suveréně přehrálo.

FK HŘEDLE          TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ
18.kolo okresního přeboru mladších žáků

datum:       sobota  3. 6. 2023
místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           10 : 00 hodin
sraz:            9 : 15 hodin

V sobotu, krátce po obědě, začne boj o přeborníka III. třídy. Naše rezerva zajíždí na hřišti Slabec, které suveréně vyhrály západní skupinu. První vzájemný zápas v historii, bude spolurozhodovat o tom, kdo v dvojzápase získá titul III. třídy a bude mít právo poskočit do okresního přeboru.

TJ SLABCE                    FK HŘEDLE "B"
III. třída kvalifikační utkání (1-2 místo)

datum:       sobota  3. 6. 2023
místo:        hřiště Slabce
čas:           13 : 30 hodin
sraz:          12 : 30 hodin
rozhodčí:    Tomáš Vodrážka - Dominik Knap, Dominik Svoboda

Nedělní dopoledne si pro sebe vyhradil tým dorostu. Ten zajíždí na Kladensko, kde v předposledním kole zavítá na hřiště Zvoleněvse, kde se poměří se sdruženým týmem Zvoleněvse a Zlonic. I dorost je stále ve hře o příčky nejvyšší i když nemá již vše ve svých rukách.

TJ SLAVOJ ZVOLENĚVES          FK HŘEDLE
12.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       neděle  4. 6. 2023
místo:        hřiště Zvoleněves
čas:           10 : 15 hodin
sraz:            9 : 15 hodin
rozhodčí:    Martin Nový

Víkendový program zakončí zápas prvního týmu. Ten zajíždí v rámci okresu na hřiště Zavidova, kde se bude snažit vylepšit svůj jarní bodový zisk.

FC 05 ZAVIDOV                    FK HŘEDLE
15.kolo I.B třídy skupina A mužů