publikováno: 9.6.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Sezóna o nadcházejícím víkendu skončí pro tým rezervy a tým dorostu. Mladší žáci již mají soutěž dohranou. O víkendu tak jdou do boje již jen tři týmy a dva se představí v domácím prostředí.

První půjde do akce dorost, který v sobotu dopoledne odehraje svůj poslední zápas sezóny na hřišti pátého Zichovce. V případě výhry a ztrát prvních dvou týmů, může ještě soutěž opanovat, ale šance je více méně jen teoretická.

SK ZICHOVEC            FK HŘEDLE
15.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       sobota  10. 6. 2023
místo:        hřiště Zichovec
čas:           11 : 15 hodin
sraz:          10 : 15 hodin
rozhodčí:    František Štětina

Nedělní program odstartuje rezerva. Ta v odvetném zápase o výhru ve III. třídě přivítá v Chmel aréně Slabce. První zápas rezerva zvládla na výbornou a po výsledku  8:1 je blízko výhře v soutěži. Přijďte rezervu před obědem podpořit.

FK HŘEDLE "B"                    TJ SLABCE
III. třída kvalifikační utkání (1-2 místo)

datum:       neděle  11. 6. 2023
místo:        Chmel aréna - Mutějovice
čas:           10 : 30 hodin
sraz:            9 : 30 hodin
rozhodčí:    Dominik Svoboda - Petr Jasanský, Zdeněk Polívka

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 1 1 0 0 8 : 1
DOMA 0 0 0 0 0 : 0
VENKU 1 1 0 0 8 : 1

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE "B" TJ SLABCE
Petr Sajner 3x Vít Melichar 1x
Jan Sláma, Martin Vodrážka, Tomáš Čuda 1x
Martin Čuda, Jan Loder 1x

Víkendový program zakončí zápas prvního týmu. Ten netradičně v neděli krátce po obědě přivítá tým z kladenského okresu SK Lhotu a rozloučí se tak se svými fanoušky v domácím prostředí.

FK HŘEDLE                   SK LHOTA
16.kolo I.B třídy skupina A mužů