publikováno: 24.8.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Sezóna se rozbíhá na plné obrátky a do boje půjdou poprvé i naši starší žáci. To tedy znamená, že v akci budou o víkendu všechny naše týmy. Sobotu si vyhradily pro sebe týmy mužů, neděle bude patřit naší mládeži. Doma se představí pouze tým dorostu, ostatní naše týmy zajíždí na hřiště soupeřů.

V sobotu odpoledne, bude čekat na první tým mužů spojený tým Mšece a Nového Strašecí. Oba týmy v prvním kole vyhrály a určitě budou chtít na tento úspěch navázat i v sobotu. I když půjde o první vzájemný zápas těchto týmů, nejde rozhodně o až tak neznámé soupeře. Se mšecí náš tým sehrál nespočet utkání. S Novým Strašecím, díky pohybu tohoto týmu ve vyšších soutěžích, až tak ne. V zimní přípravě se potkaly tyto celky a vítězně z něho vyšel náš tým. Teď náš tým však čeká o mnoho těžší soupeř.

MŠEC - NOVÉ STRAŠECÍ        FK HŘEDLE
4.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

datum:       sobota  26. 8. 2023
místo:        hřiště Mšec
čas:           17 : 00 hodin
sraz:          16 : 00 hodin
rozhodčí:    Jiří Petržela - Jakub Pejša, Jan Zíka
delegát:

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 0 0 0 0 0 : 0
DOMA 0 0 0 0 0 : 0
VENKU 0 0 0 0 0 : 0

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE MŠEC - NOVÉ STRAŠECÍ

Ve stejný den i čas půjde do akce i rezerva týmu mužů. Ta zajíždí na hřiště Pustovět s cílem, poprvé v okresním přeboru zabodovat. Pustověty v minulém kole vyloupily tříbodově hřiště Jesenice a tento výsledek budou chtít určitě navázat.

TJ SOKOL PUSTOVĚTY       FK HŘEDLE "B"
4.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

datum:       sobota  26. 8. 2023
místo:        hřiště Pustověty
čas:           17 : 00 hodin
sraz:          16 : 00 hodin
rozhodčí:    Tomáš Vodrážka

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 0 0 0 0 0 : 0
DOMA 0 0 0 0 0 : 0
VENKU 0 0 0 0 0 : 0

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE "B" TJ SOKOL PUSTOVĚTY

Nedělní dopoledne je vyhrazeno pro mládež a tím i pro dorostence. Ti přivítají v Traverza aréně tým Hrdlíva, tedy tým, s kterým před dvěma sezónami bojovali o čelní příčky a tým, který v minulé sezóně skončil jako nováček na skvělém druhém místě o pouhý bod za vítězem soutěže. Podaří se našemu dorostu navázat na skvělý výsledek z minulého kola? Hrdlív bude naopak chtít napravit svoji vysokou domácí prohru s týmem Tuchlovic.

FK HŘEDLE        TJ SOKOL HRDLÍV
4.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

datum:       neděle  27. 8. 2023
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Jan Husák

Poprvé v sezóně půjdou do ostrého zápasu i starší žáci. Ti premiérově odehrají i zápas na klasickém hřišti tedy 11 na 11. Soupeřem jim bude okresní rival z Lužné. I zde podobně jako den předtím nastoupí mládežnické týmy ve stejný den i čas.

TJ SPARTA LUŽNÁ           FK HŘEDLE
4.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1