publikováno: 12.10.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Trochu netradičně bude víkendový program našich týmů rozložen do tří dnů. Do akce půjdou všechny naše týmy. Doma se však představí pouze jediný. Ostatní tři týmy budou bojovat o body na hřištích soupeřů.

Netradiční páteční termín čeká na mužstvo starších žáků. Ti zajíždí na Kladensko, na hřiště Velkého Přítočna, které je v tabulce na předposledním místě, jen o kousek za naším týmem.

SK VELKÉ PŘÍTOČNO                  FK HŘEDLE
11.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

datum:       pátek  13.10. 2023
místo:        hřiště Velké Přítočno
čas:            16 : 30 hodin
sraz:           15 : 45 hodin
rozhodčí:     Michal Kalík

Po sobotním půstu pro naše týmy načne nedělní program tým dorostu. Ten dopoledne přivítá v Traverza aréně lídra tabulky FK Slovan Kladno.

FK HŘEDLE        FK SLOVAN KLADNO
11.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Petr Bohatý

V neděli odpoledne čeká i na první tým mužů lídr tabulky. Muži zajíždí na hřiště Dobrovíze, která zatím s velkým přehledem proplouvá soutěží i přestože je to nováček. Půjde o první vzájemné utkání obou týmů v mistrovských zápasech.

TJ SOKOL DOBROVÍZ                FK HŘEDLE
11.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

místo:        hřiště Dobrovíz
čas:           15 : 30 hodin
sraz:          14 : 30 hodin
rozhodčí:    Vladimír Kratochvíl - Ondřej Bekešský, Tomáš Kramný
delegát:

Ve stejný den i čas, odehraje svůj zápas i rezerva. Ani tu nečeká nic jednoduchého, když zajíždí na hřiště třetího týmu tabulky. Baník Lubná ještě v minulé sezóně soupeřila s naším prvním týmem, po sestupu z krajské soutěže, vyzve poprvé ve vzájemné historii i naší rezervu.

TJ BANÍK LUBNÁ               FK HŘEDLE "B"
11.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

místo:        hřiště Dobrovíz
čas:           15 : 30 hodin
sraz:          14 : 30 hodin
rozhodčí:    ??? -  Ondřej Blokeš, Josef Váňa ml.