publikováno: 28.2.2022 MUŽI NA ZÁVĚR SOUSTŘEDĚNÍ VYSOKO PROHRÁLI

Na závěr pětidenního soustředění, hodně kombinovaná sestava, složená z hráčů mužů a dorostu, nestačila na aktuálně čtvrtý tým náchodského okresního přeboru. Od úvodu utkání bylo vidět, že únava společně s určitou nezkušeností mladých dorostenců, na soupeře stačit nebude. Hrubé chyby v prvním poločase znamenaly pro soupeře z Jesenice komfortní pětigólový náskok. Ve druhém poločase se na branku čekalo poměrně dlouho, ale postupem času tým z Velké Jesenice přidal další dvě branky. Na ty náš tým dokázal odpovědět, ale soupeř dalšími dvěma brankami uzavřel účet zápasu.

TJ SOKOL VELKÁ JESENICE          FK HŘEDLE
přípravný zápas mužů

branka: Pavel Sklenář
rozhodčí: David Bárta