publikováno: 13.3.2023 MUŽI NESTAČILI NA JEDOMĚLICE

Předposlední přípravný duel odehrál tým mužů. Tentokrát jim byl soupeřem lídr kladenského okresního přeboru Sokol Jedomělice.
Úvod zápasu patřil našemu týmu, který se dostal Zilcherem do dvou nadějných situací, ze kterých však nezahřmělo. Naopak. Hned první výpad hráčů Jedomělic znamenal úvodní branku. Za dvě minutky to bylo již o dvě branky. Chyba ve středu hřiště, rychlý kontr a přesné zakončení. Hodně nepovedený úvod zaskočil náš tým, který se nedokázal proti dobře se pohybujícímu soupeři vůbec prosadit. Naopak. Po pětadvaceti minutách to bylo o tři branky. A znovu podobný scénář. Laciná chyba ve středu hřiště a rychlý brejk zakončen s přehledem a nechytatelně. Celý první poločas se tak nesl v hodně nemastné, neslané hře našeho týmu.
Druhý poločas začal pro náš tým opět tak, jak probíhal ten první. Neuběhlo ani pět minut a bylo to o čytři branky. A i ta se podobala jako vejce vejci těm předešlým. Až čtvrtý inkasovaný gól probudil náš tým. Ten s postupem času přitahoval šrouby a i brzy snížil. To když Bechner vybojoval zdánlivě ztracený míč, naservíroval na penaltu Adamovi Vitnerovi a ten míč uklidil do sítě. Snížení vlilo našim hráčům elán a ti začali svého soupeře zcela přehrávat. Jenže šance Bechnera, Adama Vitnera, Tomáše Čudy či Maleckého byly gólové, ale střelecká muška našich hráčů byla vychýlená. Soupeř zahrozil již pouze jedinkrát, ale střelu zcela osamoceného hráče Jedomělic Bečirovič zlikvidoval. Konečnou podobu výsledku dal tři minuty před koncem Sláma, který snížil z pokutového kopu za ruku.

SOKOL JEDOMĚLICE                           FK HŘEDLE

přípravný zápas mužů
4 : 2 ( 3 : 0 )

branky FKH: Adam Vitner, Jan Sláma (pok. kop)

sestava FK Hředle : Bečirovič - Pelc, Kroupa (30.min T. Čuda), Sláma, Somol - T. Vitner, David Minařík (46.min Vodrážka), M. Vitner, A. Vitner - Zilcher (46.min Malecký), Bechner (70.min  Šiška)

J. Sklenář: . Hodně špatný výkon v prvním poločase. Fotbal v chůzi, bez soubojů a zápalu se hrát nedá. Jak se na tom podepsalo to, že někteří hráči dorazili z futsalu nechci ani rozebírat. Předvedli jsme bezkonkurečně nejhorší výkon v letošní přípravě. Laciné chyby ve středu hřiště, kterými jsme soupeři darovali všechny branky jsou zvednutým prstem. Druhý poločas byl až na úvodních pět minut zcela v naší režii, ale koncovka nás brzdila.  Máme před sebou generálku a hráči tak i poslední příležitost mě přesvědčit, že právě oni budou ti, kteří naskočí v základní sestavě v prvním ostrém zápase.

fotogalerie od Davida Svobody: https://eu.zonerama.com/FotoDavidSvoboda/Album/9529398?fbclid=IwAR0hOqAl1oVKPOLLstnyuSaWSi7h4PeuQj30TYKJ4up4HofW4hhsJfIDzEs