publikováno: 14.6.2020 MUŽI SMÍRNĚ V LIŠANECH

Druhý pokoronavirový přípravný zápas odehráli muži v nedalekých Lišanech. Úvod zápasu ovlivnilo vedro a tak obou týmům nějaký čas trvalo, než se dostali do nějakého tempa. Dříve se to povedlo našemu týmu a několikrát zahrozil. Branka však přišla až po pětadvaceti minutách, kdy svoji příležitost proměnil Šmíd a dostal Traverzu do vedení. Vyrovnání však přišlo velmi rychle. To se rychlou křídelní akcí prosadil domácí Žalud. Ten samý hráč dostal do poločasu domácí tým do vedení, kdy se dokonale trefil z trestného kopu.

Druhý poločas se hrál již v přijatelnějších podmínkách, ale ze své průměrnosti rozhodně nevystoupil. Našemu týmu se podařilo vyrovnat, díky proměněnému pokutovému kopu Davida Minaříka. I po druhé naší brance přišla rychlá odpověď. Nedůraz v obrané fázi využil domácí Ledvinka a dostal domácí do vedení. Poslední slovo však měla Traverza, když se trefil Bechner a stanovil tak konečný účet zápasu.

SK LIŠANY  -   FK  HŘEDLE
přípravný zápas muži

3 : 3   ( 1 : 1 )

rozhodčí: Aksamit