# Aktuality

publikováno: 20.2.2024 PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS MUŽŮ

První přípravný zápas sehrál na začátku února hodně kombinovaný tým mužů, který se poměřil na umělé trávě v Kryrech s domácím týmem. Ten si jako nováček ústecké krajské B třídy vedl v podzimní části více než dobře, když ji zakončil na sedmém místě.

FK KRYRY                  FK HŘEDLE
přípravný zápas mužů

4 : 3  ( 2 : 2 )

sestava FK Hředle: Bečirovič -L. Skoupý, J. Vitner, Kroupa, Pelc- T, Vitner, T, Čuda, Daniel Minařík, Malecký - A. Vitner, M. Čuda

trenér: Josef Petráš

V sestavě tvořenou jak hráči prvního týmu, tak rezervy a dorostu, nastoupili muži pod vedením Josefa Petráše, který zaskočil za nemocného Jana Sklenáře. Hned od úvodu zápasu byl aktivnější a fotbalovější naši hráči, kteří se také po brance kanonýra Adama Vitnera dostali do vedení. Jenže náš tým po celý zápas srážely naprosto laciné chyby. Po jedné z nich domácí vyrovnali. Jenže Adam Vitner byl při střelecké chuti a poslal náš tým i podruhé do vedení. Ani to však netrvalo dlouho a po slabší chvilce Bečiroviče bylo vyrovnáno. Stav 2 : 2 vydržel až do poločasu a tak se na pauzu šlo se smírným skóre.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácímu týmu, kteří se dostali poprvvé v zápase do vedení. Vedení domácích však mělo jepičí život, protože svoji střeleckou formu potvrdil Adam Vitner, který tak zkompletoval svůj hattrick. Poslední slovo si však vzali domácí hráči a překlopili tak skóre na svoji stranu.

Hlasy po utkání:

Josef Petráš: Utkání nemá ani cenu hodnotit. Z áčka bylo přítomno pět hráčů, zbytek byli dorostenci nebo hráči rezervy. Kdybychom byli v kompletní sestavě, tak musíme vyhrát o čtyři, pět gólů.