publikováno: 30.5.2022 REZERVA BODY Z RUDY NEPŘIVEZLA

V předposledním zápase sezóny, zajížděla rezerva na hřiště Rudy. Již jistý vítěz soutěže však na Rudě bodovat nedokázal. Domácí se dostali do vedení po půlhodině hry z pokutového kopu, kdy se trefil přesně k tyči Husák. I přes herní převahu našeho týmu se do poločasu již skóre nezměnilo. Druhý poločas začal pro naší rezervu velmi dobře. Po sedmi minutách se trefil z trestného kopu Sajner, při jeho brance se však musel hodně červenat domácí brankář Beneš. Kdo čekal, že to rezervu nakopne k vyšším obrátkám, ten se mýlil. Herní převaha našeho týmu již nebyla tak veliká a navíc domácí hodně zlobili trojicí Mrnka, Husák, Pondělíček. Čtvrthodinu do konce rozhodl o osudu utkání domácí Vojanec, který "vymotal" tři naše bránící hráče a přesnou střelou na zadní tyč rozhodl o výsledku utkání.

TJ SOKOLO RUDA         FK HŘEDLE "B"
5.kolo nadstavby IV. třídy mužů

branky: 31.min Vít Husák - pok kop, 73.min Roman Vojanec   -   52.min Petr Sajner
ŽK: 30.min Jan Sklenář, 44.min Vojtěch Beránek