publikováno: 22.8.2021 REZERVA JEDNOZNAČNĚ PŘEVÁLCOVALA SRBEČ

Rezerva splnila svoji povinnost a jednoznačně přejela Srbeč. Osm branek si rozdělila rovnoměrně do obou poločasů. Hattrickem se blýskl dorostenec Martin Vitner.

FK HŘEDLE "B"              TJ SOKOL SRBEČ
2.kolo IV. třídy muži

branky: 25.min Vratislav Novák, 28.min Martin Rosa, 43.min Petr Sajner, 45.min Petr Sajner, 47.min Martin Vitner, 61.min Martin Vitner, 63.min Martin Vitner, 69.min Tomáš Bureš   -   58.min Tomáš Sova

ŽK: 33.min Jiří Klouda
rozhodčí: Lubomír Kozák - Jiří Týče, Vladimír Týče

sestava FK Hředle "B": Andrle - Daniel Minařík, Rendl (62.min Z. Rosa), Hrbek, M. Vitner - Kafka, M. Rosa (31.min Brož), Bureš, M. Čuda (62.min H. Roubík) - Novák (46.min J. Pleier), Sajner (46.min Rais)

trenér: Václav Holý

sestava TJ Sokol Srbeč: Pflégr - Vitner, Klouda, Eberle, Hamáček, Jung, Čermák, Řebík, Sova, Brož, Trachta

trenér:

Rezerva se představila poprvé v sezóně doma. V sestavě, ve které se prolínala zkušenost s dravým mládím, se poprvé představil v brance mladší dorostenec Lukáš Andrle, pro kterého to byl debut mezi muži.

Od úvodních minut se chopil taktovky domácí favorit, ale proti bránícímu soupeři to trvalo pětadvacet minut, než se dokázal trefit. Skóre otevřel zkušený Novák. Když se za tři minuty trefil další matador Martin Rosa bylo jasno. Zahanbit se nechtěl nechat ani další domácí snapr Sajner. Ten se do poločasu trefil během dvou minut dvakrát a tak se šlo na poločasovou pauzu do kabin zvesela. Jestli první poločas patřil střelecký ostříleným hochům, tak ten druhý si vzali pod patronát především ti mladí. A byl to jeden z nich Martin Vitner, který v úvodní čtvrhodině druhého poločasu dosáhl hattricku. Zapsat do listiny střelců se mohl i další dorostenec Daniel Minařík, ale ten neproměnil pokutový kop. Mrzet ho to však až tak nemuselo. Skóre utkání podtrhl a sečetl další z těch zkušených Tomáš Bureš. Rezerva se tak po druhém kole dostala do čela tabulky.

-Cam-