publikováno: 10.10.2022 REZERVA NA RUDĚ NEZAVÁHALA

Po domácí prohře s Rynholcem, zajížděla rezerva na hřiště Rudy. Od počátku to byla rezerva, která diktovala tempo hry a dokazovala, že chce napravit porážku z posledního kola. Branky však začaly padat až na pomezí odehrané půlhodiny, kdy se dvakrát v krátkém sledu trefil kanonýr Sajner. Když chvíli na to  přidal Martin Rosa třetí branku bylo rozhodnuto. I druhý poločas pokračoval pod taktovkou našeho týmu, ale první se střelecky ozvali domácí, kteří se brankou Vojance pokusilo zápas zdramatizovat. Proti byl pak především netradiční střelec Malinovský, který během pěti minut vstřelil dvě branky a ukázal, kdo bude brát body. Navíc po páté inkasované brance se nechal za kritiku rozhodčího vyloučit domácí brankář a tak již domácí neměli sílu na nějaký zvrat.

TJ SOKOL RUDA          FK HŘEDLE "B"
10.kolo III. třídy skupiny východ mužů

branky: 53.min Radek Vojanec   -   26.min Petr Sajner, 28.min Petr Sajner, 34.min Martin Rosa, 55.min Viktor Malinovský, 60.min Viktor Malinovský
ŽK: 29.min Petr Král, 90.min Jaroslav Jurgovski