# Aktuality

publikováno: 6.9.2021 REZERVA NADĚLOVALA - BERANI SI ODVEZLI SEDMIČKU

Očekávaný tuhý boj se nakonec nekonal. Rezerva dvěma slepenými góly po půlhodině hry otočila výsledek a s přehledem si dokráčela pro tři body. Střelecky řádil autor čtyř branek Petr Sajner.

 

 

                                                                                                                                                   
       FK HŘEDLE "B"              SK SENOMATY "B"
4.kolo IV. třídy muži

                                                             7 : 2  ( 3 : 1 )
 
branky: 27.min Martin Vitner, 29.min Petr Sajner, 44.min Martin Rosa, 55.min Petr Sajner, 63.min Martin Čuda, 64.min Petr Sajner, 76.min Petr Sajner   -   16.min Robert Hůla, 74.min Jakub Vávra
 
ŽK: 43.min Martin Vitner
diváků:  140
rozhodčí: Aleš Brejník - David Minařík (laik), Jiří Kučera (laik)
 

sestava FK Hředle "B": Malinovský - Beránek, Hrbek, Somol (76.min H. Minařík), R. Pleier (54.min J. Pleier) - T. Vitner (76.min Z. Rosa), Kafka, M. Rosa (46.min Daniel Minařík), Martin Vitner - Sajner, Brož (46.min M. Čuda)

trenér: Václav Holý

 

sestava SK Senomaty "B": Moroz - Trešl (80.min Skřivan), Hudák, Komín, Sergienko - Soldatkin, Tajbl, Vávra, Polcar - Hůla, Sailer

trenér:

Hned v první minutě se ve 100% šanci zjevil Sajner, ale míč mezi tři tyče nedokázal nasměrovat. Hosté se po nepříliš aktivním začátku oklepali a byli to oni, kdo diktoval tempo hry. Odměnou za to jim bylo vedení po čtvrhodině hry. Domácím trvalo po obdržené brance ještě deset minut než se oklepali a začali soupeře jednoznačně přehrávat. Neuběhla ještě celá půlhodina hry a domácí již vedli po dvou slepených gólech. Nejprve si nabídku Sajnera našel nejmladší hráč na hřišti M. Vitner a vyrovnal. O dvě minuty později zatáhl míč k brankové čáře Martin Rosa a jeho nabídku na zlatém podnose přetavil ve vedoucí branku Sajner. A když těsně před přestávkou chyboval daleko za vápno vyběhnuvší Moroz, mohli se domácí po střele do prázdné branky Martina Rosy radovat z dvoubrankového vedení.

Druhý poločas načal svoji druhou brankou po deseti minutách Petr Sajner a když po hodině hry přidali domácí další dvě slepené branky, bylo hotovo. Tu pátou vstřelil Martin Čuda, ke kterému se po akci Martina Vitnera odrazil míč a on ho přesnou střelou o tyč uklidil za Morozova záda. Minutu na to chyboval Hudák, který doslova namazal Sajnerovi a ten lobem přes Moroze dokonal svůj hattrick. Z bezstarostného fotbalu domácí, nedostalo ani snížení Vávry, který sám před Malinovským nezaváhal. Domácí odpověď přišla totiž okamžitě. Jakub Pleier nastartoval Sajnera, který ukázal, že ze své rychlosti stále mnoho neztratil a ten podtrhl jak svůj střelecký účet, tak účet celého utkání.

-Cam-

Foto 1