publikováno: 23.4.2023 REZERVA NAKONEC ZÁPAS V KOUNOVĚ ZVLÁDLA

Rezerva splnila povinnost, když v zápase v Kounově dlouhou dobu překvapivě prohrávala, ale poslední pětiminutovka prvního poločasu o výsledku zápasu nakonec rozhodla, když se hráči naší rezervy dokázali trefit třikrát.

FK KOUNOV       FK HŘEDLE "B"

12.kolo III. třídy skupina východ mužů

branky: 16.min Jakub Mařík  -  40.min Martin Vodrážka, 41.min Daniel Minařík, 44.min Jan Loder, 85. Martin Vodrážka
ŽK: 42.min Michal Doseděl
rozhodčí: Jakub Fejfar - Josef Dědek (laik), Hanuš Minařík (laik)

sestava FK Kounov: Huttr - Černý, Doseděl, Henych Mařík, Boula, Hubička, Tichý, Kozemský, Konšel (55.min Kudrna), Šponiar

trenér: Petr Huttr st.

sestava FK Hředle "B": Andrle - Pleier, Hladký, Kroupa (13.min Brož), Loder (69.min J. Staněk) - Šiška, M. Rosa (77.min Dolejš), Daniel Minařík, Vodrážka - Malinovský (60.min Borský), Sajner

trenér: Václav Holý

Z úvodní převahy našeho týmu jsme dokázali vytěžit jen trefenou konstrukci branky za zády kounovského Huttra. A tak přišel trest v podobě branky domácího Maříka. Překvapivé vedení, vlilo domácím do dalších minut elán a tak se skóre hodně dlouho neměnilo. Až přišla poslední pětiminutovka prvního poločasu. Vyrovnání zařídil z trestného kopu střelec posledního zápasu Vodrážka. Hned za minutu na to překlopil skóre na stranu naší rezervy dorostenec Dan Minařík a pětiminutovku domácí zkázy dokonal těsně před poločasovým hvizdem zkušený Loder. Ve druhém poločase musela početná divácká kulisa čekat na branku až do závěru utkání, kdy se pět minut před koncem prosadil podruhé v zápase Vodrážka. Výhra, která se nerodila až tak hladce, přiblížila rezervu k prvnímu místu po skupinové části.