publikováno: 17.4.2023 SRBEČ UCHRÁNIL OD DESÍTKY BRANKÁŘ PFLÉGR

Povinnost splnila rezerva, která si poradila s posledním týmem soutěže Srbčí. Od inkasované desítky hosty ze Srbče zachránil brankář Pflégr. Střelecky s zazářil autor čtyř branek Martin Vodrážka, kterému hattrickem sekundoval David Zilcher.

FK HŘEDLE "B"       TJ SOKOL SRBEČ

11.kolo III. třídy skupina východ mužů

9 : 1  ( 5 : 1 )

branky: 11.min Martin Vodrážka, 18.min Martin Čuda, 19.min Viktor Malinovský, 30.min Martin Vodrážka - pok. kop, 33.min Martin Vodrážka, 61.min David Zilcher, 70.min David Zilcher, 77.min David Zilcher, 83.min Martin Vodrážka - pok. kop   -   38.min Jiří Vitner
ŽK: 69.min Vít Řebík
diváků:  45
rozhodčí: Tomáš Vodrážka - Dominik Knap, Dominik Svoboda

sestava FK Hředle "B": Andrle - Kroupa, Amauwah, Kafka, Brož (46.min Loder) - Vodrážka, M. Rosa (62.min Hrbek), Zilcher, Hladký - Malinovský (62.min Dolejš), M. Čuda (46.min Borský)

trenér: Václav Holý

sestava TJ Sokol Srbeč: Pflégr - Rulíšek, Šunka Řebík,Vitner, Lukáš, Jung, Drobný, T. Sova(46.min Duong), M. Sova (55.min Hanmáček), Procházka

trenér: Jiří Klouda

Povinné tři body se rodily vcelku v poklidném tempu. Střelecký účet utkání otevřel po jedenácti minutách hry Vodrážka. Po sedmi minutách přišla druhá branka, kterou si připsal Martin Čuda, na něhož po minutě navázal přesným zakončením Viktor Malinovský. Po půl hodině hry se kopal pokutový kop ke kterému se postavil Martin Vodrážka a s naprostým přehledem proměnil. Za další tři minuty už slavila Chmel aréna "bůra". Hattrick dovršil přesnou trefou z trestného kopu Vodrážka. O pět minut přišlo polevení v koncetraci a srbečtí Vitnerem snížili. A tak se šlo o poločase do kabin za stavu 5:1. Druhý poločas byl již jen hrou na jednu branku a soubojem spíše brankáře Pflégra s našimi hráči. V šancích se v úvodní čtvrthodině druhého poločasu objevili Malinovský, Hladký, Zilcher, Kafka nebo Vodrážka, ale Flégr překonán někdy i se štěstím nebyl. Smůlu prolomil až po hodině hry Zilcher, který tak načal svůj účet. A stačila mu čtvrthodina k tomu, aby se trefil ještě dvakrát a zkompletoval svůj hattrick. Účet zápasu uzavřel Martin Vodrážka, který z druhého pokutového kopu po faulu na Marcela Dolejše, pečetil výsledek zápasu.