publikováno: 5.6.2023 ŽÁCI I PŘES PROHRU KONČÍ NA DRUHÉM MÍSTĚ

V posledním kole, přivítali žáci v Traverza aréně, již kistého vítěze okresního přeboru - Sokol Nové Strašecí. Lídr soutěže neztratil ve svém učinkování v soutěžním ročníku ani bod a potvrdil to i v zápase v Traverza aréně. Raketový start hostů přinesl tři branky v úvodních sedmi minutách v brance domácího Herinka. Snížení po čtvrthodině po brance Adama Krejčího, však změnu obrazu hry nepřineslo. Mladí "Bubáci" do poločasu přidali ještě dvě branky. Druhý poločas byl opět v režii hostujících žáků, kteří postupně trefili síť za Herinkem ještě čtyřikrát. I přes vysokou prohru, končí naši žáci na skvělém druhém místě a za to jim patří potlesk.

FK HŘEDLE          TJ SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ
18.kolo okresního přeboru mladších žáků

branky: 15.min Adam Krejčí  -  1.min Marián Táborský, 4.min Marián Táborský, 7.min Tomáš Haužvic, 19.min Viktor Pelc, 23.min Filip Král, 37.min Tomáš Haužvic, 51.min Filip Král, 53.min Viktor Pelc, 57.min Tomáš Haužvic
rozhodčí: Rudolf Šmíd (laik)