publikováno: 30.4.2024 DALŠÍ ROUBÍKOVA STŘELECKÁ EXPLOZE

V dalším kole přivítali dorostenci v Traverza aréně pátý tým tabulky Tuchlovice, kde na podzim těsně prohráli brankou tři minuty před koncem z kopaček Ditricha. Nyní bylo vše jinak. Své brankové představení předvedl opět Ondřej Roubík, který se podruhé za sebou, dokázal v domácím zápase trefit čtyřikrát! Vše načal téměř po dvaceti minutách jako správný kapitán Jiří Vitner. Krátce po uplynutí půlhodiny hry se trefil poprvé Roubík a za další čtyři minuty přidal i svoji druhou brankou, kterou poslal domácí dorost do tříbrankového vedení.

Jestli hosté přemýšleli o poločase v kabinách nad zvratem, tak jejich plány vzaly rychle za své. Po třech minutách druhého poločasu zkompletoval Roubík hattrick. Po hodině hry přidal pátou branku týmu sváteční střelec Muška. Hosté sice v sedmašedesáté minutě korigovali, ale poslední slovo si vzal po dalších pěti minutách střelec zápasu Roubík, který svoji čtvrtou brankou uzavřel brankový účet zápasu.

FK HŘEDLE               AFK TUCHLOVICE
22.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 18.min Jiří Vitner, 33.min Ondřej Roubík, 37.min Ondřej Roubík, 48.min Ondřej Roubík, 60.min Václav Muška, 72.min Ondřej Roubík   -   67.min Štěpán Kraček

ŽK:

diváků: 30

rozhodčí: Vladimír Týče - David Minařík (laik), Rudolf Čepela (laik)

sestava FK Hředle: Malý - Sahaidak, J. Vitner, Smutný, Žák - Tittelbach, Roubík, Minařík Malecký - Hornof, Amler

střídali: Muška, Andrle, Šebesta

trenér: Hanuš Minařík

sestava AFK Tuchlovice: Ringmaier - Kedroň, Cvekl, Hořejší, Pospíšil, Kraček, Matějovský, Ditrich, Melč, Koudelka, Vacek

střídali: Fitko

trenér: Vladimír Hodan