publikováno: 9.5.2024 DOROST DOMA OPĚT VÍTĚZNĚ

Domácí do souboje se sousedem v tabulce snad lépe vkročit nemohli. Sotva uběhla první minuta, iž byl míč v síti hostujícího brankáře Matějky zásluhou Tittelbacha. Když za dvě minuty ten samý hráč rozvlnil síť hostující branky podruhé, byl dokonán naprosto snový start do zápasu. Po dvaceti minutách povedený start do zápasu podtrhl třetí brankou v utkání Amler. Vítr z plachet vzala domácím trochu srážka hlavami domácího Mušky s hostujícím Caltou, po které oba hráči odstoupili. Ale i tak si domácí tříbrankový rozdíl hlídali.

Druhý poločas dlouho žádnou změnu skóre nepřinášel a tak to vypadalo na zcela poklidné dohrání zápasu. Čtvrt hodiny se přeci jen prosadili i hosté zásluhou Žukova, ale žádná další branka se již neurodila a tak domácí dorost připisuje další tři body.

FK HŘEDLE               TJ SOKOL TUCHOMĚŘICE
23.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 2.min Vilém Tittelbach, 4.min Vilém Tittelbach, 19.min Štěpán Amler   -   75.min Maxim Žukov

ŽK:

diváků: 35

rozhodčí: Jan Červený - David Minařík (laik), Martin Vegricht (laik)

sestava FK Hředle: Malý - Sahaidak, J. Vitner, Smutný, Andrle - Tittelbach, Muška, Minařík Malecký - Hornof, Amler

střídali: Žák, Kučera, Zíka

trenér: Hanuš Minařík

sestava TJ Sokol Tuchoměřice: Matějka - Kříž, Žukov, Smrž, Cihlář, Calta, Tůma, L. Hlavina, M. Hlavina, Kubizňák, Vegricht

střídali: Keller, Štětka

trenér: