publikováno: 7.5.2023 DOROST PŘIPRAVIL LUŽNÉ PRVNÍ PROHRU

Magnet kola okresního přeboru dorostenců, se hrál v sobotu na Lužné. Lužná vévodila tabulce bez jediné porážky po 90 minutách a chtěla si toto své postavení udržet. Naopak náš dorost, jestli chtěl zůstat ve hře o první příčky, musel nutně bodovat za tři body, což se nakonec podařilo.

TJ SPARTA LUŽNÁ        FK HŘEDLE
21.kolo okresního přeboru dorostu

branky: 5.min Štěpán Kraus   -   20.min Daniel Minařík, 51.min Michal Malecký
ŽK:
rozhodčí: Zdeněk Polívka - Jaroslav Pochman (laik), David Minařík (laik)

sestava TJ Sparta Lužná: Horáček - Pospíšil,Hornof, Pokorný, Amler, Pošta, Lebeda, Stehlík, Reger, Kyncl, Kraus

střídali: Pěchoček, Šaroch, Hanko, Sahaidak, Hanko, Faigl

trenér: Josef Andrlík

sestava FK Hředle: Andrle - Pleier, J. Vitner, Minařík, Žák - Tittelbach, Vitner, Roubík, Malecký - Muška, Hornof

střídali: Kučera, Bureš, Amler

trenér: Hanuš Minařík

S jasným úkolem vyhrát, zajížděl dorost na hřiště lídra soutěže. Ale trhlinu do plánů celého týmu Hanuše Minaříka, přinesla hned pátá minuta, kdy se  po rohovém kopu prosadili domácí, kteří se tak dostali do rychlého vedení. Rychlá branka nic nezměnila na rázu zápasu, kdy se bojovalo o každý metr hřiště a žádný z týmů svého soupeře nijak nepřevyšoval. Varovnání zařídil po dvaceti minutách hry Minařík, který trefil z trestného kopu naprosto dokonale. urputný boj pokračoval, ale do poločasové pauzy se již skóre na ukazateli neměnilo. i ve druhém poločase se měnilo rychle skóre zápasu. Tentokrát si s brankou pospíšil náš tým, kdy střela Maleckého svojí trajektorií překvapila luženského brankáře, kterého míč přeletěl a doputoval do sítě. I přes veškerou snahu obou týmů se již skóre nezměnilo a tak si náš dorost připsal tři body, které ho udrželi reálně v souboji o nejvyšší příčky.

fotogalerie od Jany Malecké: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=malecka.jana&set=a.10218972808066051