publikováno: 16.5.2022 DOROST STOPROCENTNÍ VE VINAŘICÍCH

Dorostenci, jak to tak vypadá, naskočili opět na vítěznou vlnu. Těžký zápas ve Vinařicích nakonec zvládli, ale bojovat o výhru museli bojovat až do poslední minuty. Náš tým se dostal poměrně rychle do vedení. To když ho po necelé čtvrthodině poslal do vedení Liprt. Bohužel se do poločasu vedení udržet nepodařilo. Domácí se totiž tři minuty před poločasem gólově prosadili a do kabin se tak šlo za nerozhodnutého stavu. Ve druhém poločase se do sítě trefovali již jen naši hráči. Po hodině hry poslal dorostence do vedení Martin Vitner a o deset minut později výhru podtrhl a skóre zápasu uzavřel Tittelbach.

SK VINAŘICE        FK HŘEDLE
17.kolo okresního přeboru dorostu

1 : 3   ( 1 : 1 )

branky: 42.min Daniel Kysela - 13.min Tomáš Liprt 62.min Martin Vitner, 72.min Vilém Tittelbach