# Aktuality

publikováno: 5.11.2023 DOROST VEZE Z VELVAR BOD

S absencemi se potýkající dorost, zajížděl na půdu třetího týmu tabulky Slovanu Velvary. Utkání na umělé trávě přineslo zajímavý souboj, kdy náš tým ještě dvě minuty před koncem vedl, ale soupeři se nakonec podařilo vyrovnat a tak se body dělily.

 

                                                                                                                     
TJ SLOVAN VELVARY              FK HŘEDLE
1.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A
 
 2 : 2  ( 1 : 1 )
 
branky: 22.min Jakub Dörfl, 88.min Lukáš Průša   -   13.min Daniel Minařík, 69.min Vilém Tittelbach
ŽK: 30.min Radek Bunikovský   -   15.min Ondřej Roubík
diváků:  33
rozhodčí: Vladimír Stádník - Marek Bejšák (laik), David Minařík (laik)
 

sestava TJ Slovan Velvary: Stach - Bunikovský, Steiner, Potluka, Faltus, Shibal, Drmota, Dörfl, Vochozka, Němeček

střídali: Galljamov, Mareš, Mrzílek, Koukolíček, Průša, Adamec

trenér: Pavel Potluka

 

sestava FK Hředle: Malý - Janek, J. Vitner, Sahaidak, Pleier - Tittelbach Minařík, Roubík, Malecký - Hornof, Andrle

střídali: Žák, Amler

trenér: Hanuš Minařík

Dorostenci i přes absence v sestavě začali na půdě favorita z Velvar aktivně a byli to právě oni, kdo byli za svoji aktivitu po necelé čtvrthodině zápasu odměněni. To se trefil Minařík a poslal tak náš dorost do vedení. Domácí tým ale ukazoval, že na špici tabulky není náhodou. Ve dvaadvacáté minutě Dörflem vyrovnali. Jenže naše dorostence to nějak nerozhodilo a byli dále aktivní. Jejich aktivita přinesla zakončení Minaříka, které skončilo na břevně domácího Stacha.

I ve druhém poločase byl obrázek hry poměrně stejný. O něco aktivněji si počínal náš tým a odměnou za aktivitu byla devětašedesáté minutě branka Tittelbacha. Bohužel i druhé břevno Stachvy branky a tak se do závěru utkání šlo jen s jednobrankvým vedením našeho týmu. Domácí se nevzdávali a odměnou jim byla dvě minuty před koncem vyrovnávací branka Průši. A nakonec mohlo být pro náš dorost ještě hůře, když v posledních vteřinách hry, promarnili domácí obrovskou příležitost. Zápas tak skončil remízou, kterou náš dorost potvrdil, že se mu na hřištích soupeřů daří prozatím o poznání více.

Foto 1