publikováno: 3.5.2024 DOROST Z HRDLÍVA BODY NEPŘIVEZL

Na hřiště čtvrtého týmu tabulky, zajížděl o státní svátek dorost, aby tam sehrál dohrávku 17 kola. Domácí měli výborný vstup do zápasu a již po třech minutách se dostali díky Vojtěchu Kosovi do vedení. Hrál se poměrně vyrovnaný fotbal, ale na další branku se čekalo takřka dvacet minut. To se trefil Malecký a srovnal skóre zápasu. I druhý poločas se hrál podle stejných not. Náznaky šancí, které se objevovaly na obou stranách k brance nevedly. Nakonec se skóre ještě jednpou měnilo. Jedenáct minut před koncem zahrávali domácí Vojtěchem Kosem trestný kop a míč k velkému překvapení i s přispěním terénu skončil za zády Malého. V závěru se naši dorostenci snažili o vyrovnání, ale ze série rohových a trestných kopů se již nic neurodilo. A tak trochu zbytečně se dorostenci z Hrdlíva vrací s prázdnou.

TJ SOKOL HRDLÍV                 FK HŘEDLE
17.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

branky: 3.min Vojtěch Kos, 79.min Vojtěch Kos   -   21.min Michal Malecký
ŽK: 83.min David Růžička, 89.min Luboš Zima, 90.min Dominik Kos   -   38.min Ondřej Roubík, 41.min Daniel Minařík, 46.min Jakub Smutný,