# Aktuality

publikováno: 7.7.2024 JAKÉ NAŠE TÝMY BUDOU NASTUPOVAT V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ

Poslední sezóna určitě nebude patřit mezi ty, které se budou v šestadvacetileté historii klubu hodnotit kladně.

A tým zakončil sezónu v krajské I.B třídě na dvanáctém místě a po dvouletém působení v této soutěži sestoupil do okresního přeboru, kde bude v následující působit.

B tým ve skončené sezóně nastupoval v okresním přeboru, kde skončil na třináctém místě a to znamenalo sestup do III. třídy. Tu však v následující sezóně hrát nebude!!! Po čtyřech letech bylo vedením rozhodnuto, že rezervní tým mužů končí a nebude tak v příští sezóně hrát žádnou soutěž. Naopak vznikne opět tým FK Chmel Mutějovice, který bude hrát IV. třídu okresu Rakovník.

Dorost zakončil svoji sezónu v krajské I.A třídě jako nováček na skvělém šestém místě a stejnou soutěž bude hrát i v následujícím soutěžním ročníku.

Starší žáci ve své první sezóně ve své kategorii skončili na posledním desátém místě okresního přeboru a v příští sezóně budou pokračovat ve stejné soutěži.

Novým týmem FK Hředle se stane tým starší přípravky, který je přihlášen do nové sezóny do okresního přeboru.

V nové sezóně tak budou v akci opět tedy čtyři družstva, tentokrát jeden tým dospělých a tři mládežnické týmy. Všechny týmy budou hrát své domácí zápasy v Traverza aréně ve Hředlích. Rozlosování jednotlivých týmů bude postupně vkládáno na náš web.

Foto 1