publikováno: 19.5.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

O nastávajícím víkendu, půjdou do akce opět všechny naše týmy. Dva z nich se představí v sobotu a dva z nich se představí v domácím prostředí.

Víkendový program odstartují mladší žáci, kteří v sobotu dopoledne sehrají odložený zápas ne hřišti ve Slabcích.

TJ SLABCE            FK HŘEDLE
11.kolo okresního přeboru mladších žáků

datum:       sobota 20. 5. 2023
místo:        hřiště TJ Slabce
čas:            10 : 00 hodin
sraz:            9 : 15 hodin

V sobotu po obědě půjde do hry tým dorostu. Ten na trávníku Traverza arény přivítá druhý tým tabulky Unhošť. A jelikož toto kolo hrají v okresním přeboru zápasy první se čtvrtým a druhý se třetím (což je náš tým), může toto kolo hodně napovědět, o konečném umístění. Vždyť první čtyři týmy tabulky dělí v tabulce pouhé čtyři body.

FK HŘEDLE        TJ UNHOŠŤ
14.kolo okresního přeboru dorostu

datum:       sobota  20. 5. 2023
místo:        Traverza arény - Hředle
čas:            14 : 00 hodin
sraz:           13 : 00 hodin
rozhodčí:     Lubomír Kozák

Nedělní program bude patřit oběma týmům mužů. Dopoledne přivíta v domácí Chmel aréně v Mutějovicích naše rezerva Sokol Sýkořice.

FK HŘEDLE  "B"         SOKOL SÝKOŘICE
2.kolo III. třídy skupina východ mužů - nadstavba A (1-4 místo)

datum:       neděle  21. 5. 2023
místo:        Chmel aréna - Mutějovice
čas:           10 : 30 hodin
sraz:            9 : 30 hodin
rozhodčí:    Petr Bohatý - Lubomír Kozák, Jiří Strouhal

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 2 2 0 0 10 : 7
DOMA 1 1 0 0 5 : 3
VENKU 1 1 0 0 5 : 4

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE "B" SOKOL SÝKOŘICE
Petr Sajner 4x Vojtěch Hříbal 2x
Martin Vodrážka 3x Livie - Vasile Stanciu, Miroslav Šnobl, Filip Bulva, Petr Kovařík, vlastní  všichni 1x
 Michal Malecký, Jaroslav Borský, Marcel Dolejš  všichni 1x

Víkendový program zakonči odpoledne první tým mužů. Ten zajíždí na hřiště čtvrtého týmu tabulky SK Braškov a bude to tak přímý souboj o třetí místo v tabulce.

SK BRAŠKOV         FK HŘEDLE
25.kolo I.B. třídy skupiny A mužů

datum:      neděle  21. 5. 2023
místo:        hřiště SK Braškov