publikováno: 21.9.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

O víkendu budou v bojích o body opět čtyři naše týmy. Tři zajíždí na hřiště soupeřů, doma se pak představí pouze tým dorostenců. Mužské týmy odehrají své zápasy v sobotu, ty mládežnické až v neděli.

Sobotní dopoledne si pro sebe netradičně vyhradí první tým mužů. Ten se bude snažit navázat na domácí výhru s Vraným na hřišti nováčka soutěže Slavoje Kladno. Půjde o první vzájemné utkání obou týmů v jejich historii.

FC SLAVOJ KLADNO                FK HŘEDLE
8.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

datum:       sobota  23. 9. 2023
místo:        Wolkerova ul., Kaldno
čas:           10 : 15 hodin
sraz:            9 : 15 hodin
rozhodčí:    Petr Tvaroch - Miroslav Vlk, Jiří Šebela
delegát:      Václav Mitáš

Sobotní odpoledne bude patřit rezervě, která zajíždí k dalšímu souboji o body do Jesenice. I zde, jak je u rezervy zvykem, půjde o první vzájemný zápas v historii klubů.

FC JESENICE               FK HŘEDLE "B"
8.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

datum:       sobota  23. 9. 2023
místo:        hřiště Jesenice
čas:           16 : 30 hodin
sraz:          15 : 30 hodin
rozhodčí:    Lubomír Kozák - Josef Váňa st., Josef Váňa ml.

V neděli dopoledne, budou moci fanoušci zavítat do Traverza arény, kde svůj zápas sehrají dorostenci. Ti se budou snažit navázat na svůj doposud velmi dobrý start. Proti bude určitě jejich soupeř z Králova Dvora.

FK HŘEDLE        FK KRÁLŮV DVŮR
8.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

datum:       neděle  24. 9. 2023
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Tomáš Brožek

Víkendový program zakončí starší žáci. Ti v neděli, krátce po obědě, odehrají svůj zápas na hřišti v Rakovníku, kde poměří síly s rezervou SK.

SK RAKOVNÍK "B"               FK HŘEDLE
6.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1