publikováno: 10.11.2023 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

A jde se do finále. Před námi je poslední zápasový víkend tohoto roku, který se týká třech našich týmů. Dva se předství v sobotu a dva zakončí podzimní boje na hřištích soupeřů.

Jako první se představí tým dorostenců. Ten po přeložení zápasu z neděle na sobotu zahájí víkendový program v domácím prostředí Traverza arény. Podaří se dorostencům prolomit prokletí a poprvé zvítězit v domácím prostředí. Soupeřem jim bude tým z Berounska FK Lety, které jsou v tabulce na jedenáctém místě, šest bodů za našim týmem.

FK HŘEDLE                FK LETY
2.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

datum:       sobota  11. 11. 2023
místo:        Traverza aréna Hředle
čas:            9 : 30 hodin
sraz:           8 : 30 hodin
rozhodčí:     Tomáš Vodrážka

V sobotu dopoledne se rozloučí s podzimní částí sezóny i rezerva. Ta zajíždí v sobotu dopoledne na půdu loňského okresního mistra SK Mšecké Žehrovice. Ty drží v momentálně probíhající sezóně šesté místo.

SK MŠECKÉ ŽEHROVICE                  FK HŘEDLE "B"
2.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

datum:       sobota  11. 11. 2023
místo:        hřiště Mšecké Žehrovice
čas:           10 : 00 hodin
sraz:           9 : 00 hodin
rozhodčí:    Lubomír Kozák - Jan Šaroch, Zdeněk Polívka

Podzimní část sezóny pro náš klub zakončí stylově první tým mužů. Ten zajíždí na horkou půdu svého souseda v tabulce SK Braškov. Veledůležitý souboj v souboji o udržení v soutěži má naplánovaný výkop na nedělní brzké odpoledne.

SK BRAŠKOV                  FK HŘEDLE
2.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

datum:       neděle  12. 11. 2023
místo:        hřiště Braškov