publikováno: 1.3.2024 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

Zhruba za měsíc se roztočí kolo jarních odvetných zápasů a tak se přípravné zápasy množí. Vyjímkou nejsou ani naše týmy. O víkendu tak půjde do akce první tým mužů a tým dorostu.

První tým mužů, sehraje již své třetí přípravné utkání (obě předešlá vždy o branku prohrál). Soupeřem jim v sobotní pravé poledne bude vedoucí tým okresního přeboru Louny SK Černčice, které na podzim jen ve dvou zápasech remizovaly. Ostatní zápasy vyhrály.

FK HŘEDLE                SK ČERNČICE
přípravný zápas muži

datum:       sobota  2. 3. 2024
místo:        UT Tatran Rakovník
čas:            12 : 00 hodin
sraz:           11 : 15 hodin
rozhodčí:     Lubomír Kozák

Svůj druhý přípravný zápas odehraje dorost. Ten se poměří se suveréním lídrem III. třídy mužů našeho okresu SK Lišany. I tento zápas se odehraje na umělé trávě Tatranu Rakovník.

FK HŘEDLE                SK LIŠANY (muži)
přípravný zápas dorost

datum:       neděle  3. 3. 2024