publikováno: 10.5.2024 KAM NA NAŠE TÝMY O VÍKENDU

O víkendu budou v akci opět všechny naše týmy. Tři z nich se představí v sobotu a tři z nich se představí v domácím prostředí. A jako perlička na závěr, tři z nich se utkají s průběžně vedoucím týmem své soutěže.

Víkendový program odstartují ve stejný den a čas týmy dorostu a starších žáků. Dorostenci jako jediní zajíždějí na hřiště soupeře. Na kladenském stadionu Sportovců hraje své zápasy aktuální lídr tabulky FK Slovan Kladno. Podzimní vzájemné měření sil vyšlo v Traverza aréně lépe lídrovi tabulky, který vyhrál 4:1.

FK SLOVAN KLADNO                 FK HŘEDLE
24.kolo 1. A třídy dorostu U19 sk. A

místo:        Sportovců 695, Kladno
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 00 hodin
rozhodčí:     Lukáš Hájek

Souběžně s týmem dorostu odehraje svůj zápas i tým starších žáků. Ti se představí v domácím prostředí Traverza arény, ve které přivítají svého souseda v tabulce, předposlední tým soutěže Velké Přítočno. Soupeři mají co vracet. Podzimní vzájemný zápas vyšel lépe protivníkovi, který vyhrál 5:2.

FK HŘEDLE                  SK VELKÉ PŘÍTOČNO
22.kolo okresního přeboru starších žáků (RA + KL) 10+1

místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:            10 : 00 hodin
sraz:             9 : 15 hodin
rozhodčí:     Jiří Kabourek

Další lídr proti našemu týmu. V sobotním odpoledni zavítá do Traverza arény vedoucí celek B. třídy mužů, tým Sokola Dobrovíz. Takřka třicetibodový rozdíl je mezi oběma týmy, kde je favorit zápasu jasně daný. Podzimní zápas v Dobrovízi našemu prvnímu týmu vůbec nevyšel a odešel z něj s vysokou porážkou 7:1.

FK HŘEDLE              TJ SOKOL DOBROVÍZ
24.kolo ERDINGER Alhkoholfrei I.B třídy skupina A mužů

místo:        Traverza aréna - Hředle
čas:           17 : 00 hodin
sraz:          16 : 00 hodin
rozhodčí:    Jan Zíka - Lukáš Hájek, Martin Šteberl
delegát:      Michal Chyba

VZÁJEMNÁ BILANCE OBOU TÝMŮ

ZÁPASY VÝHRY REMÍZY PROHRY SKÓRE
CELKEM 1 0 0 1 1 : 7
DOMA 0 0 0 0 0 : 0
VENKU 1 0 0 1 1 : 7

NEJLEPŠÍ STŘELCI VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

FK HŘEDLE  TJ SOKOL DOBROVÍZ
Jan Sláma 1x David Fábry, Tomáš Racocha 2x
  Daniel Novák, Zdeněk Weis, Jaroslav Trnka 1x

Víkendová program zakončí jediný nedělní zápas. V něm se představí v domácím prostředí Chmel arény rezerva. I ta se poměří s aktuálním lídrem tabulky s týmem Lubné. Podzimní měření sil vyznělo zcela jednoznačně pro tým Lubné, který vyhrál vysoko 9:0.

FK HŘEDLE "B"             TJ BANÍK LUBNÁ
24.kolo HB KLINIKA okresní přebor mužů