# Aktuality

publikováno: 13.11.2023 REZERVA SI ZE ŽEHROVIC VEZE BŮRA

Těžký úkol měla před sebou na závěr podzimní části rezerva. Tu čekal zápas na půdě loňského okresního mistra Mšeckých Žehrovic. Výsledkově vyrovnaný zápas zdramatizovala rezerva devět minut před koncem. Bohužel poslední minuty patřili soupeři, který výhru pojistil ještě třemi vstřelenými brankami.                    

                                                                                                                                   

                                                                                                                                   
SK MŠECKÉ ŽEHROVICE                  FK HŘEDLE "B" 
2.kolo HB KLINIKA Okresní přebor mužů

 

5 : 1  ( 1 : 0 )

 

 

branky: 22.min Maksym Bondarev, 50.min Maksym Bondarev, 83.min Jan Kočí, 84.min Vít Lukáč, 87.min Lubor Věprovský   -   81.min Viktor Malinovský

ŽK: 64.min Ondřej Sedláček

diváků:  50

rozhodčí: Lubomír Kozák - Jan Šaroch, Zdeněk Polívka

sestava SK Mšecké Žehovice: Falař - Kočí, Kučera, Škutchan, Uher (46.min Jan Kolek), Wiedermann, Zázvorka, Elsnic, Bondarev (61.min Věprovský), Petr, Libecajt (46.min Lukáč)

trenér: Martin Pokorný

sestava FK Hředle "B": Loder - Brož, Čapek, Hladký, R. Pleier (46.min Klátil) - T. Vitner, Sedláček, T. Čuda, Borský - Malinovský, Dolejš (67.min Hrbek)

trenér: Václav Holý

 

Zápas začal podle očekávání v režii domácího týmu, ale na nějakou šanci se muselo čekat až do dvaadvacáté minuty. Nepovedený nákop Pleiera na polovině sebral Zázvorka. Ten posunul na Elsnice, který našel Bondareva, jehož střela ze šestnáctky skončila pod břevnem hředelské branky . Úvodní branka domácí uklidnila a byli to oni, kdo, si vytvářeli šance. Jenže v zakončování byli na štíru. Naše rezerva se připomněla až po půlhodině hry, kdy se po prostrčení dostal do velmi dobré palební pozice Čuda. Jeho střela však o kousek minula domácí branku. Trestný kop stejného hráče o tři minuty později již parametry neměl.. A tak si otěže, po této krátké epizodě, opět pěvně převzali domácí a vytvářeli si i další solidní příležitosti. Jen ta koncovka jim pokulhávala. A tak se šlo do kabin za nejtěsnějšího vedení domácích.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím. První střelu sice vyslal na brankáře Dolejš, ale poté přišla padesátá minuta a přízemní centr na zadní tyč, kde byl osamocený Bondarev, pro kterého nebyl problém uklidit míč do brány. A dál se hrálo podle domácích not, jenže přesná koncovka bylo to, s čím se domácí potýkali. Na další branku se tak čekalo až do jedenaosmdesáté minuty a překvapivě přišla na druhé straně. Čuda dvakrát zakombinoval ve středu hřiště s Malinovským, kterému pak vydláždil kolmici. Malinovského první zakončení ještě Falař vykryl, ale na dorážku byl krátký. Zápletka? Domácí nenechali nic náhodě. O dvě minuty vyrobil Hrbek penaltu, kterou po chvilce váhání rozhodčí odpískal. Nabídkou nepohrdl domácí kapitán Elsnic a opět domácí tým uklidnil. A za minutu bylo hotovo úplně, to když se prosadil Lukáč. Nepovedený závěr utkání pro rezervu dokonal pátou brankou Věprovský.

 

 Hlasy po utkání:

Václav Holý: 

 

sestřih z utkání: SK Mšecké Žehrovice - FK Hředle "B"

Foto 1