# Aktuality

publikováno: 19.9.2022 REZERVA STÁLE BEZ ZTRÁTY BODU

Ve šlágru kola III. třídy se rezerva utkala s dosu d neporaženou Sýkořicí. Byl to tak přímý souboj o první místo v tabulce.

Již ve druhé minutě poslal rezervu do vedení, svojí premiérovou brankou Dolejš. Hosty však inkasovaná branka nijak nezaskočila a po čtvrthodině hry bylo vyrovnáno. To se trefil hostující kanonýr Stanciu.Zlomový okamžik zápasu přišel ve 45 minutě. To domácí tým dostal výhodu pokutového kopu, který Vodrážka proměnil. I druhý poločas začal pro domácí rezervu výtečně. Opět po dvou minutách padla do sítě Sýkořic branka. Tu měl na svědomí domácí sniper Sajner a domácí tak rázem během dvou minut, vedli o dvě branky. Hosté však nic nevzdávali a po hodině hry snížili mladým Hříbalem. Jenže domácí tým si šel pro tři body. Na hostující snížení odpověděl po chvíli znovu Sajner a když se deset minut před koncem trefil i střídající Borský, bylo o výsledku rozhodnuto. Nic na tom nemohla změnit ani branka v devadesáté minutě, hostujícího Bulvy. Rezerva tak pokračuje bez ztráty bodu a dokonala stoprocentní hředelský fotbalový týden, kdy všechny týmy naplno bodovaly.

                                                                                                                                             
FK HŘEDLE "B"            SOKOL SÝKOŘICE       
7.kolo III.třídy skupiny východ mužů

                                                             5 : 3  ( 2 : 1 )
 
branky: 2.min Marcel Dolejš, 45.min Martin Vodrážka - pok.kop, 47.min Petr Sajner, 70.min Petr Sajner, 81.min Jaroslav Borský   -   15.min Liviu - Vasile Stanciu, 62.min Vojtěch Hříbal, 90.min Filip Bulva
ŽK: 62.min Lukáš Andrle - 29.min Petr Ondráček, 88.min Zdeněk Klíč, 88.min Martin Linc
diváků:  88
rozhodčí: Aleš Brejník - Viktor Brejník, Jan Šaroch
 

sestava FK Hředle "B": Andrle - T. Vitner, Dolejš (33.min J. Vitner), Hrbek, Somol - Hladký (88.min Z. Rosa), M. Rosa, Houdek, Vodrážka - Sajner, Malecký (46.min Borský)

trenér: Václav Holý

sestava Sokol Sýkořice: Červený - Karas, Šulc, M. Linc, Bulva, Klíč, J. Mutínský (33.min Šnobl), P. Ondráček (51.min Jelínek), V. Hříbal (81.min J. Ondráček), L. Linc (88.min Vančura), Stanciu

trenér: Zdeněk Dvořák

Foto 1