publikováno: 9.5.2022 STŘELECKÉ PŘEDSTAVENÍ BETYHO ZA REZERVU

Rezerva, ve druhém kole nadstavby, přivítala na svém hřišti tým Rudy. A úvod se našemu týmu vydařil, když se po pěti minutách hry trefil Amauwah, který tím tak načal svoje střelecké galapředstavení. Hosty z Rudy rychlá branka nějak nerozhodila a po čtvrthodině dokázala srovnat skóre. To se dlouho neměnilo a když už se zdálo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, dal o sobě vědět kanonýr rezervy Sajner a poslal domácí tým do vedení. Když se po hodině hry trefil domácí Martin Rosa, zdálo se, že by mohlo být rozhodnuto. Hráči Rudy však nic nezabalili a za tři minuty snížili. Jenomže to už se jasná převaha stěhovala na kopačky našeho týmu  a začaly také padat branky. V rozmezí 68 - 83. minuty, musel hostující brankář Beneš lovit míč ze své sítě pětkrát, když se třikrát trefil Amauwah a po jednom zásahu přidali ještě Sajner a Daniel Minařík. Rezervě tak v posledních čtyřech zápasech stačí získat pouhé dva body, aby se mohla radovat z vítězství v soutěži.

FK HŘEDLE "B"          TJ SOKOL RUDA
2.kolo nadstavby IV. třídy mužů

8 : 2  ( 1 : 2 )

branky: 5.min Bethel Amauwah, 44.min Petr Sajner, 59.min Martin Rosa, 68.min Bethel Amauwah, 76.min Petr Sajner, 81.min Bethel Amauwah, 83.min Bethel Amauwah, 83.min Daniel Minařík   -   17.min Vít Husák, 62.min David Mrnka
ŽK: 31.min David Minařík   -   51.min Roman Beneš, 63.min Petr Pongrác, 66.min David Mrnka